Výuka němčiny

Výuka němčiny - podrobnostiKurzy němčiny s lektorkou probíhají v Praze.
Kurzy němčiny Praha nabízí Mgr. Michaela Mašková.
Je tu pro Vás výuka němčiny.

Výuka němčiny, zaměření

Nabízím lekce němčiny jednotlivcům nebo menším skupinkám ve firmách. Přizpůsobím se individuální úrovni a tempu každého studenta. Zaměřuji se nejčastěji na konverzaci a procvičování gramatiky, ale lekce mohou být speciálně zaměřené např. na oblast obchodu, práva nebo jinou, podle zájmu klienta a vzájemné dohody. Učím podle standardních učebnic a vlastních materiálů.

Místo výuky

Výuka němčiny obvykle probíhá u klienta v zaměstnání nebo doma. V případě potřeby mohu také vyučovat ve vlastním prostoru. Dojíždění za studentem v rámci Prahy je zahrnuto v ceně kurzu.Vyučuji také online formou přes Skype.

Termíny výuky

Vyučuji ve všední dny, po dohodě možno i víkend. Intenzita výuky, den a čas je věcí domluvy.

Proč dát přednost soukromým lekcím?

Určitě si pamatujete na zážitky ze školy nebo skupinových kurzů, kdy se bojíte, abyste nebyli vyvoláni a museli odpovídat na otázky nebo mluvit, zatímco Vás všichni poslouchají, a nebo Vám naopak nevěnují pozornost vůbec. Obě situace jsou stresující a odrazují od kurzu i od jazyka.

Individuální výuka umožňuje vybrat si lektora, se kterým si budete rozumět a nebudete se bát klást otázky, abyste nezdržovali ostatní studenty nebo na sebe nevztáhli pozornost neznalostí věci, která je již ostatním jasná. Lektor Vám pomůže odstranit případný ostych z používání jazyka a naučí Vás rychle reagovat. Bylo prokázáno, že existuje až 90% „jazykových teoretiků“ – lidí, kteří sice jazyk znají, ale neumí ho v konkrétní situaci použít.

Individuální výuka jazyka je určena jak pro začátečníky, protože pokrok je daleko rychlejší než v kurzu skupinovém, tak i pro pokročilé studenty, neboť jim umožňuje se zlepšit v tom směru, který student potřebuje.

Lektorka němčiny (Bc. Michaela Mašková)© 2024 - Mgr. Michaela Mašková, Němčina-In.cz: výuka němčiny v Praze
Doporučuji: Angličtina, Výuka angličtiny, Individuální výuka angličtiny, Kurzy angličtiny Praha, Kurzy němčiny, Výuka němčiny, Kurzy němčiny Praha, Francouzština, Výuka francouzštiny, Kurzy italštiny, Výuka italštiny, Španělština, Výuka španělštiny, Kurzy španělštiny, Jazykové kurzy, Petra Hamalčíková němčina Brno, Odkazy